Επικοινωνίστε Μαζί μας!
2 η Αγωνιστική
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, την Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2018 και ώρα19:00, στο Δημαρχείο Πολυγύρου
Η Τζένγκο ξεκίνησε τον αγώνα με άκυρη βολή, συνέχισε με 62.47, που είναι πανελλήνιο ρεκόρ, έριξε 57.21 και έκλεισε τον αγώνα…
Δείτε το αυτογκόλ του Βούκοβιτς στο 49ο λεπτό του ντέρμπι, που διαμόρφωσε το 0-1 υπέρ του
Ισόπαλο χωρίς γκολ έληξε το πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ στο "Γ. Καραϊσκάκης" για
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι η κλήρωση των αγώνων για την 3η φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής, θα πραγματοποιηθεί την
Το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της Super League είναι «προ των πυλών». Το βράδυ της
Ανακοίνωση οργανωμένων κατά της ΠΑΕ «Είστε προδότες»! Σκληρή ανακοίνωση κατά της διοίκησης από σύνδεσμο
Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοίνωσε τους διαιτητές του Super Cup της ΕΠΣ Χαλκιδικής, ανάμεσα σε