Επικοινωνίστε Μαζί μας!

Ορισμός Αντιδημάρχων στην Οικονομική Επιτροπή, την Επιτροπή Ποιότητας Ζωής και Ορισμός Εντεταλμένου Συμβούλου

Οι Αντιδήμαρχοι που ορίζονται ως τακτικά μέλη στην Οικονομική Επιτροπή σύμφωνα με την 2152/6-9-2019

απόφαση Δημάρχου είναι:

1) Κοκκινίδης Κωνσταντίνος και 2) Καραπανταζής Ιωάννης.

Οι Αντιδήμαρχοι που ορίζονται ως τακτικά μέλη στην Επιτροπή Ποιότητας Ζωής σύμφωνα με την 2153/6-9-2019 απόφαση Δημάρχου είναι:

1) Καραπανταζής Ιωάννης και 2) Σαρόγλου Χαράλαμπος.

Επίσης, με την 2151/6-9-2019 απόφαση Δημάρχου ορίζεται εντεταλμένος σύμβουλος-χωρίς αμοιβή-ο Δημοτικός Σύμβουλος Παναγιώτης Τσικαρίδης και του ανατίθεται η Εποπτεία, η Λειτουργία και ο Συντονισμός του Τμήματος Ύδρευσης- Άρδευσης- Αποχέτευσης.

Η περίοδος της θητείας όλων είναι από 1-9-2019 έως 6-11-2021.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Καντε Like στη σελιδα μας!!!

Ειδησεις ανα ημερομηνια

« September 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Ο καιρός στη Χαλκιδική

Go to top